MeyhankoliSistemist

Bağış ve Destek


Bağış ve Destek


Sokakta doğan ya da hevesin bitmesiyle birlikte sıcak yuvalarından dışarı atılan kimsesiz patilere siz de destek olabilirsiniz. İsterseniz mama yardımında, isterseniz eşya yardımında, isterseniz de para bağışında bulunabilirsiniz. 


Her ne kadar en büyük gereksinimleri sizin sevginiz olsa da imkanınız dahilinde farklı destekler sağlayarak onların rahat yaşamasına katkıda bulunabilirsiniz. 


1. Mama Bağışı


Barınma imkanı sağladığımız dostlarımıza mama ve gıda yardımı yaparak onların beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. İsterseniz gıda yardımlarınızı gönderebilir, isterseniz merkezimizi ziyaret ederek bağışlarınızı getirebilirsiniz. 2. Maddi Bağış


Derneğimizin faaliyetlerini kesintisiz sürdürebilmesi için sizden gelecek yardımlara ihtiyaç duyduğumuzu bilmelisiniz. Bütçeniz doğrultusunda bulunacağınız maddi yardımlarla hizmetlerimizin sürekliliğine katkıda bulunabilirsiniz.


 

3. Araç – Gereç – Eşya Yardımı


Bu yardım kategorimizde çeşitli destekler sunarak hem kimsesiz patilerin hayat kalitesini arttırabilir hem de onlara sunduğumuz hizmetlerin standartlarını yükseltebilirsiniz. Battaniyeden diz üstü bilgisayarlara; mama kaplarından temizlik malzemelerine kadar birçok farklı araç gerece ihtiyacımız bulunmaktadır. Merkezimizle iletişime geçerek anlık olarak ihtiyaçlarımızı öğrenebilir, imkanınız varsa bizlere destek olmanın yollarını keşfedebilirsiniz. 


Tüm bu yardım kalemlerinin haricinde merkezimize gelerek bizimle görüşebilir ve gönüllü destek sunmak istediğiniz alanları da belirleyebilirsiniz. Her zaman dediğimiz gibi en büyük yardım kimsesiz patilerimize sevginizi sunmanız olacaktır. Onlar için düzenlediğimiz organizasyonların bir parçası haline gelebilir, halkımızın farkındalığını arttırabilir ve dünyanın “kimsesiz patiler” ile daha iyi bir yer haline gelmesine yardımcı olabilirsiniz.